500 חזיתות, מלחמה אחת

כדי ליידע אונקולוגים על 500 המחקרים המושקעים בקיטרודה - טיפול אימונותרפי חדשני ופורץ דרך - היינו חייבים לשלוח להם משהו מרגש ובולט, שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו. אז הפכנו אותם לגיבורי מלחמה

לא בכל יום אומר לכם אונקולוג בכיר בהתרגשות: “הטיפול הזה מרפא סרטן!”.
אבל זה בדיוק מה שקיטרודה עושה – הטיפול המוביל בעולם בתחום האימונותרפיה (דרך טיפול חדשנית בה במקום לתקוף את התא הסרטני, מחזקים את הגוף ומלמדים אותו “לזהות” את התא ולהשמיד אותו בעצמו).

כדי להמשיך ולגבור על עוד ועוד סוגי סרטן, MSD מקיימים 500 מחקרים שונים ברחבי העולם (מספר חסר תקדים בתחום) – ורצו לספר את זה ל-200 האונקולוגים הבכירים בישראל. אנשים עסוקים באופן חריג, שטובעים באופן שגרתי בהררי עלונים ומחקרים  – ועלינו היה למצוא דרך מקורית שתעניין אותם ותעודד אותם לצלול פנימה ולקרוא עוד על 500 המחקרים.

אז הפכנו אותם לגיבורי מלחמה.

בתקופה בה רופאים סובלים מתדמית שלילית ואף נתקלים באלימות מצד מטופלים מתוסכלים, החלטנו להזכיר להם שהם גיבורים במלחמה החשובה ביותר שידעה האנושות – המלחמה בסרטן.

עיצבנו 200 חלוקי רופאים, כשכל אחד מהם הצמדנו אותות מלחמה – שלמעשה מורכבים מ-500 המחקרים השונים של קיטרודה. לכל חלוק חיברנו גלויה עם הסבר על האותות השונים, מגזין עם כתבות וראיונות רלוונטיים – ולינק לאתר ובו מידע מתעדכן על המחקרים השונים.

התגובות היו מטורפות. 100% מהאונקולוגים הגיבו למתנה הבלתי שגרתית, נכנסו לאתר, קראו על המחקרים וחלק ניכר אף יצר קשר עם MSD למידע נוסף ודרכי השתתפות במחקרים. ניצחון קטן בקרב.

Even More Work