אתר סלקום סייבר

כשסלקום השיקו את שירות הגנת הסייבר העסקי, נרתמנו לבנות אתר חדשני - שלא רק מציג את מגוון מוצרי הסייבר המתקדמים - אלא כולל דשבורד מתקדם שמציג בלייב את מתקפות הסייבר והסיכונים המאיימים על העסק שלך בכל רגע, ואיך סלקום מגנים עליך מפניהם

Go to Project

מתקפות סייבר ושירותים המגנים מפניהן – הם לא עניין חדש. אבל אתר שמאפשר לכל מנוי לשירות לצפות בלייב בכל המתקפות והאיומים המאיימים על העסק שלו, ולגלות כיצד מוצרי ההגנה המתקדמים הגנו עליו מפני כל המיקרובים הקיברנטיים האלה – זה דווקא כן. וזה בדיוק מה שעשינו לסלקום סייבר.

כשסלקום השיקו את שירות הסייבר החדש לעסקים, ובו קשת מוצרים רחבה ומתקדמת להגנה מפני כל מתקפה, רוגלה, פריצה והאקר עם אג’נדה נכלולית – התגייסנו לאפיין, לעצב, לכתוב ולפתח מאפס את האתר של סייבר 360. האתר כולל הסברים מתומצתים ומפורטים על כל סכנה ומוצר הגנה – כך שכל אחד יוכל להבין מה בדיוק מאיים על העסק שלו ואילו מוצרי הגנה דרושים לו – גם אם אינו מומחה בנושא (ובואו נודה בזה, רובנו לא).

הוא גם כולל מפת התקפות סייבר המתממשקת למאגרי נתונים מתקדמים – ומספקת דיווח בלייב על כל מתקפת סייבר המתרחשת ברחבי בעולם. אבל גולת הכותרת היא פורטל הסייבר, דשבורד אולטרה-מתקדם שפיתחנו עבור לקוחות השירות, המציג בלייב את כל מתקפות הסייבר המאיימות מדי רגע על העסק – וכיצד מוצרי ההגנה של סלקום הודפים את המתקפות האלה ושומרים על העסק מוגן.

Even More Work