הניסוי הקטן של השנה

סדרת הניסויים הראשונה ששודרה בפייסבוק לייב, במטרה לקבוע כמה דוריטוס מיני צריך כדי להרים דברים לא-קטנים-בכלל. גייסנו את תירס סקסואל ומאזניים ממש גדולים ויצאנו לבדוק

הכירו את דוריטוס מיני, מהדורה מוגבלת של דוריטוס קטנטנים במיוחד, שאוכלים מהשקית ישר לפה. כחלק משפת ‘נראה אותך משתתף בניסוי’ (המורכבת מניסויים מגוחכים במיוחד), החלטנו לבדוק את השאלה האולטימטיבית: כמה דוריטוס מיני, צריך כדי להרים דברים לא-קטנים-בכלל? לצורך העניין, לקחנו את הצמד הלא-קטן בכלל תירס סקסואל, ופצחנו בניסויים. בפייסבוק לייב.

5

כדי לעורר את התיאבון, פתחנו בשלושה ניסויים מקדימים: כמה משולשי דוריטוס מיני צריך כדי להרים פרסים לא קטנים בכלל – משקפי VR, רחפן ו-XBOX?
לכל ניסוי צולם טיזר שפורסם בעמוד הפייסבוק של דוריטוס, עליו הוזמנו האוהדים לענות את חישוביהם. שלושה ימים מפבלוש כל טיזר, שודר הניסוי תוך שימוש בכלי השידורים החיים של פייסבוק – והתשובות הקרובות והמגניבות ביותר זכו בפרסים.

 אבל זה היה רק המתאבן. גולת הכותרת של הניסוי היתה הניסוי הקטן-הגדול של השנה: כמה דוריטוס מיני צריך כדי להרים את יורן דוידי מתירס סקסואל? ניסוי ראשון מסוגו, לכבודו בנינו מאזניים עצומים במיוחד ושכרנו שרירנים מאסיביים למילוי מיכל הדוריטוס.

גם הניסוי הזה שודר בלייב מורט עצבים בעמוד דוריטוס, בסופו התשובה הקרובה והמגניבה ביותר זכתה בחופשה זוגית בברלין. בלי יורן.

 כך עושים שימוש מבדר בכלי חדשני, עם כמות מינימלית של ציפרלקס.

Even More Work