ארוחה קטנה בבקבוק

אנחנו יודעים שאין לכם זמן לקרוא את כל זה, אז נעשה את זה מהר:
מוצר חדש לצריכה על הדרך. 12 סרטונים קצרים ומטורגטים לפי אסטרטגיית מיקרו-מומנטס.
2.5 מיליון צפיות. בום

המוצר ‘ארוחה קטנה בבקבוק’, כשמו כן הוא: ארוחה קטנה המורכבת מחלב מועשר, דגנים מלאים ופירות אמיתיים (תות או בננה) – בבקבוק אחד לצריכה על הדרך. הוא נוצר מתוך התובנה שכולנו (או לפחות רובנו) טיפוסים עסוקים שמוצאים את עצמם פעמים רבות בלי הזמן לשבת ולאכול כמו שצריך, וצריכים לחטוף משהו על הדרך – ומהווה, למעשה, אופציה בריאה ומאוזנת לארוחת ביניים קלילה.

החלטנו למתוח את התובנה הזאת גם לאסטרטגיית הקריאייטיב והמדיה, ויצרנו קמפיין השקה דיגיטלי, המורכב מ-12 (!) סרטונים  קצרצרים בטיפוגרפיה קינטית (כי אנחנו יודעים שאין לך זמן לפרסומות ארוכות), ובכל פעם מציגים סיטואציה אחרת בה “אין לך זמן לאכול”:  לא היינו רוצים לבזבז לך את הזמן לפני שאת צריכה להעיר את הילדים / לפני שקוראים לך לראיון עבודה / לפני שמדריכת הכושר עוברת מולך / לפני שבר שלך קורע אותך ב-XBOX / לפני שאמא שלך מתקשרת לשאול למה את לא מתקשרת ועוד המון.

בהתאם לתפיסת המיקרו-מומנטס שמנחה אותו עוד לפני שזה היה מיינסטרים – כל סרטון מיועד לקהל יעד ולטווח שעות שונה במהלך היום, והם מטורגטים בהתאם, במטרה לתפוס כל אחד בדיוק בהזדמנות הצריכה הרלוונטית אליו. ואם לשפוט לפי כמות הצפיות (כ-2.5 מיליון), היינו אומרים שזה עבד.

Even More Work